KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12408435
nr 1240 8435
James Herbert Snell
(1861-1935)
Oljemålning, James Herbert Snell (1861-1935), Landskap, signerad. Verso a verso. Olja på pannå, 35x24
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:49:00
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr